E-Ticaret
Bizimle<br> <strong>İletişime Geçin</strong>
BİZE ULAŞIN
Bizimle
İletişime Geçin
Size özel hazırladığımız tekliflerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Müşterilerinizin 7/24 ulaşabileceği bir dükkanınız mı olsun istiyorsunuz?

Fiziki mağaza ve dükkanlarda ürün bilgisi tüketiciye ürün broşürleri veya satış danışmanları aracılığıyla yüzyüze veya telefonla verilmektedir. Bu noktada bazı aksaklıkların yaşandığı görülmektedir. Satış danışmanının eksik bilgisi, yanlış bilgilendirme yapması veya ürün broşüründeki bilgiye kolay ve hızlı erişimin yapılamaması gibi. E ticaret sistemlerinde bu konu daha stabildir, bilgi nettir. Tüketici ürün resmi ile birlikte sunulan teknik ve detay bilgiye anında ulaşabilir. 
Daha sağlıklı koşullarda bilgiye sahip olabilir. Teknik bilgi ve detaylara göre ürün arayabilir. 

E-ticaretle müşteri ilişki ve yönetim faaliyetleri fiziki ticarete göre daha etkili  yapılabilmektedir. Satış öncesi, satış anı ve satış sonrası hizmetler ve iletişim elektronik ortamda gerçekleşmekte ve gerek site yönetimi gerekse tüketici ile ilgili tüm hareket ve işlemler kayıt altına alınmaktadır. Asgari insan gücüyle yönetilebilen müşteri ilişkilerindeki verimlilik bu yolla artmaktadır. Çok basit ve küçük operasyonlarla yüzbinlerce müşteriye kampanyalar düzenlenebilmekte ve pazarlama faaliyetleri yapılabilmektedir.


Bir tık ile dünyaya ürünlerinizi ulaştırmanın en doğru yoludur E-Ticaret'tir. 
Grafikir Marketing olarak 2008 yılından bu yana bir çok markanın internetten satış sitelerimiz ile büyümesinde imzamızın olmasından onur duyuyoruz.

Değerli ziyaretçilerimiz, sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Diğer hizmetlerimizide görmek için tıklayınız
Projeye mi ihtiyacınız var ?

Projeye mi ihtiyacınız var ?

Bize ulaşın.
Bize Ulaşın